Bicyklomania już 17 czerwca - ziemiadebicka.pl

Bicyklomania już 17 czerwca


bicyklomaniaJuż 17 czerwca (sobota) na wszystkich miłośników rowerów, zdrowego i aktywnego trybu życia czeka nie lada gratka. Burmistrz Miasta Dębicy i firma Arkus&Romet Group zapraszają do wzięcia udziału w pikniku rowerowym „BICYKLOMANIA 2017”. Start dwunastej już Bicyklomanii odbędzie się o godzinie 9.00 spod pomnika Jana Pawła II na Placu Solidarności. Na mecie na wszystkich uczestników czekają liczne atrakcje, nagrody i rowerowy piknik.

Program tegorocznej Bicyklomanii, której organizatorem jest Urząd Miejski w Dębicy, współorganizatorem MOSiR a sponsorem firma Arkus & Romet Group to już tradycyjnie wspólny przejazd rowerami i piknik na mecie na stadionie sportowym przy ul. Akademickiej. Trasa tegorocznej Bicyklomanii ma łącznie 35 km i przebiega przez Straszęcin, Wolę Wielką, Wiewiórkę, Zasów (postój), Mokre, Wolę Żyrakowską, Żyraków i z powrotem. Warunkiem wzięcia udziału w Bicyklomanii jest posiadanie własnego kasku rowerowego (organizator nie zapewnia kasków rowerowych).

bicyklomania 2Na mecie podczas pikniku organizatorzy zaplanowali dla uczestników sportowe konkurencje i atrakcje z nagrodami, między innymi trening i rywalizację dla młodzieży i dorosłych z SOHO Body Spirit, występ DJ-a, który zaprezentuje najnowsze muzyczne hity, a także dmuchane zabawki dla najmłodszych. Przygotowana dla dzieci strefa zabaw pozwoli na świetną zabawę i uczestnictwo w ciekawych sportowych zadaniach, grach i konkursach prowadzonych przez animatorów.

Jak co roku, na uczestników Bicyklomanii przygotowane zostały liczne nagrody. Każda zorganizowana grupa, która liczyć będzie 30 i więcej uczestników otrzyma bon o wartości 500 złotych na zakup roweru. Dodatkowy bon na zakup roweru sponsor imprezy przekaże najliczniejszej zorganizowanej grupie. Co więcej, każdy uczestnik Bicyklomanii otrzyma do 30% rabatu na zakup roweru lub akcesoriów rowerowych, do zakupu w firmowym salonie producenta w Podgrodziu 32c za okazaniem opaski z numerem uczestnika Pikniku rowerowego pt. Bicyklomania. Dla osób indywidualnych i rodzin biorących udział w konkursach przewidziano również atrakcyjne gadżety ufundowane przez Arkus& Romet Group Sp. z o.o .

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w Pikniku rowerowym „Bicyklomania”. Grupy zorganizowane mogą zapisywać się w Wydziale Promocji Urzędu Miejskiego w Dębicy, ul. Ratuszowa 2, 39-200 Dębica, e-mail: monika.rojek@umdebica.pl, sylwia.gwozdz@umdebica.pl, klaudia.stalec@umdebica.pl, agata.sroczynska@umdebica.pl.

Osoby indywidualne mogą zapisywać się na starcie 17 czerwca, w sobotę od godz. 7:30 przed rozpoczęciem Pikniku rowerowego „Bicyklomania”.

źródło: Urząd Miejski w Dębicy

Pinterest