Dni Dębicy 2017 - oświadczenie dyrektora MOK Jana Borka - ziemiadebicka.pl

Dni Dębicy 2017 – oświadczenie dyrektora MOK Jana Borka


dd_2017_plakatDębica, 12.06.2017 r.

Oświadczenie

W imieniu organizatorów Dni Dębicy 2017 przepraszam wszystkich Dębiczan – widzów, którzy przyszli w dniu 11 czerwca br. na dębicki Rynek na koncert Electric Light Orchestra Classic. Mam świadomość, że żadne wyjaśnienia nie pokryją Państwa rozgoryczenia i zawodu w sytuacji, kiedy koncert zespołu się nie odbył.

Niemniej jednak trzeba wyjaśnić, że stało się to na skutek zdarzenia, jakie wystąpiło podczas próby ELO Classic. Zdaniem firmy nagłaśniającej, która realizowała technicznie Dni Dębicy, w trakcie podpinania sprzętu doszło do zwarcia, które doprowadziło do częściowego zniszczenia nagłośnienia. Próbowaliśmy z całych sił znaleźć rozwiązanie tego problemu, jednak pomimo naszych starań rozpoczęcie koncertu było niemożliwe. Nasze kilkumiesięczne przygotowania poszły na marne, ale znacznie istotniejszy jest fakt, że Państwo nie mogli się cieszyć koncertem Electric Light Orchestra Classic. Sytuacja cały czas jest wyjaśniana. Podjęliśmy odpowiednie kroki prawne i przygotowaliśmy stosowne pisma, aby jak najszybciej rozwiązać tę sprawę.

Raz jeszcze za to co się stało serdecznie Państwa przepraszamy. Będziemy chcieli częściowo chociaż zrekompensować te straty i zaprosimy Państwa na koncert „Pożegnanie lata”, w dniu 2 września br.

Dyrektor

Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy

Jan Borek

Pinterest