Finałowy Turniej o Puchar im. Kazimierza Górskiego - ziemiadebicka.pl

Finałowy Turniej o Puchar im. Kazimierza Górskiego


Finałowy Turniej o Puchar im. Kazimierza Górskiego  (21)Trzy mecze Finałowego Turnieju o Puchar im. Kazimierza Górskiego rozegrane zostaną na stadionie Igloopolu przy ul. Piłsudskiego w Dębicy. Kolejne trzy mecze młodzi zawodnicy rozegrają na stadionie Chemika Pustków. 27 czerwca o godz. 10.30 na stadionie Igloopolu burmistrz Mariusz Szewczyk oficjalnie otworzył rozgrywki w Dębicy.

Bardzo się cieszę, że Polski Związek Piłki Nożnej zadecydował, żeby trzy spośród finałowych meczy turnieju o Puchar im. Kazimierza Górskiego zostały rozegrane właśnie w Dębicy. Przyjechały do nas najlepsze drużyny piętnastolatków w Polsce. Podczas rozgrywek na dębickim stadionie wyłoniony zostanie tegoroczny Mistrz Polski w kategorii U-15” – powiedział na otwarciu rozgrywek burmistrz Mariusz Szewczyk.

W Dębicy na boisku przy ul. Piłsudskiego zmierzą się drużyny młodzików do lat 15 z 4 województw: Świętokrzyskiego, Wielopolskiego, Śląskiego i Mazowieckiego. Trzy mecze zostaną rozegrane także na stadionie Chemika Pustków, natomiast mecze finałowe o pierwsze i trzecie miejsce zostaną rozegrane na stadionie IZO Arena w Boguchwale. Zakończenie meczy finałowych zaplanowane zostało na niedzielę 2 lipca.

Pinterest