Kino Letnie z nagrodami w Dębicy - ziemiadebicka.pl

Kino Letnie z nagrodami w Dębicy


fot.Sniezka_Kino_letnie_w_Debicy-1Wakacyjne piątki przebiegają w Dębicy pod znakiem Kina Letniego. Organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury filmowe przedsięwzięcie ponownie wsparła Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA. Na widzów czekają nie tylko wygodne leżaki, lecz także konkurs z kolorowymi nagrodami.

W Dębicy ponownie wystartowało Kino Letnie organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury. Projekcje odbywają się w zabytkowym parku przy Domu Kultury Śnieżka, przy ul. Bojanowskiego. Lipiec należy do komedii francuskich, a w sierpniu wyświetlane będą najlepsze filmy z 2016 i 2017 roku. O tym, że inicjatywa cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów świadczy fakt, że już pierwszy seans zgromadził około 200 kinomanów.

fot.Sniezka_Kino_letnie_w_Debicy-4Podobnie jak przed rokiem, inicjatywę wsparła firma Śnieżka, która poza wygodnymi leżakami zapewnia widzom konkursowe emocje. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy wypełnić kupony rozdawane przed projekcjami, udzielając kreatywnej odpowiedzi na „kolorowe pytania”. Na zwycięzców czekają produkty na wakacyjne remonty, a na wszystkich uczestników wiele niespodzianek. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.sniezka.pl.

Śnieżka i MOK zapraszają do filmowego relaksu pod chmurką! Zobacz relację z pierwszego seansu:

 

Pinterest