Koncert w Straszęcinie - ziemiadebicka.pl

Koncert w Straszęcinie


slowo_daje_koncertW sobotę 27 stycznia 2018 odbędzie się uroczysty Koncert Kolęd w wykonaniu zespołu młodzieżowego „Słowo daję” z parafii w Straszęcinie z gościnnym udziałem Scholi Serduszka z parafii w Dębicy-Latoszynie. Koncert rozpocznie się o godzinie 18 w Kościele Parafialnym pw. Wszystkich Świętych w Straszęcinie.

Zespół Słowo daję to laureat pierwszego miejsca tegorocznego 8. Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek, który odbył 10 i 11 stycznia br. w Domu Kultury Kosmos w Dębicy. Poza tym podczas koncertu zaprezentują się również laureatki Przeglądu w kategoriach solistów m.in. Weronika Chmura i Zuzanna Śliwa.

W trakcie koncertu będzie możliwość nabycia Płyty CD z Kolędami nagranej przez oba zespoły zatytułowanej „W Betlejem Narodzony Pan”.

Koncert Kolęd to kolejny wspólny projekt obu grup muzycznych. Poza wspomnianym nagraniem płyty w listopadzie zeszłego roku Serduszka i Słowo daję wystąpiły razem na Koncercie Cecyliańskim w Kościele NSPJ w Latoszynie natomiast w grudniu zagrały na scenie dębickiej muszli koncertowej podczas występu z okazji Świątecznego Biegu Przebierańców i Jarmarku Bożonarodzeniowego organizowanego przez Burmistrza Dębicy.

Źródło: MOK Dębica