Next
Previous
Next

„Nie tracąc wiary w Niepodległą” – biegi przełajowe w Kołaczycach

22491476_137381183675646_3972082580925831641_n (1)„Nie tracąc wiary w Niepodległą” pod takim hasłem odbyły się w Kołaczycach biegi przełajowe. Do rywalizacji zgłosili się uczniowie z następujących szkół: Bieździedza, Sowina, Lublica, Sieklówka, Kołaczyce, Brzostek, Siedliska Bogusz, Brzyska, Błażkowa i LO Kołaczyce. Uczniowie mieli do pokonania dystans 1000 m. W kategorii dziewcząt 1 miejsce zajęła Karina Augustyn, 2 miejsce Wiktoria Kita. Obydwie są uczennicami Brzosteckiego gimnazjum. 3 miejsce Emilia Mikoś z Brzysk. 5 miejsce zajęła Magdalena Oprządek z brzosteckiego gimnazjum. W tej kategorii biegło 34 zawodniczki.
Wśród chłopców 1 miejsce zajął Tomasz Sypień – Kołaczyce. 2 miejsce Krystian Kobak z Brzysk. 3 miejsce wywalczył Dominik Nawracaj – Brzostek, na 7 miejscu uplasował się Piotr Bałudzki. 10 był Łukasz Lisak, 11 Marcin Jasicki, 13 Mateusz Pruchnik a na 15 miejscu Szymon Szarek wszyscy to uczniowie gimnazjum Brzostek. Patronat honorowy nad imprezą objęli Małgorzata Salacha – burmistrz Kołaczyc oraz Starosta Jasielski Adam Pawluś. Gratuluję wszystkim zawodnikom. Cieszę się że nasi uczniowie tak pięknie zaprezentowali Gminę Brzostek.
Dziękuję Pani Renacie Szarek za pomoc z transportem uczniów.
Dziękuję organizatorom za profesjonalne przygotowanie imprezy sportowej i wszystkim którzy trzymali za nas kciuki.