Przed nami letnia edycja Śnieżka Cup 2017! - ziemiadebicka.pl

Przed nami letnia edycja Śnieżka Cup 2017!


fot.Sniezka_Cup-zawody_pilkarskie_dla_dzieci_w_Debicy-plataJuż w najbliższy weekend, tj. 17 i 18 czerwca, 96 drużyn z klubów dziecięcych z czterech województw sprawdzi się w grze podczas Śnieżka Cup 2017 w Dębicy.
Śnieżka Cup 2017 to już dziesiąta edycja wydarzenia, które za każdym razem gromadzi wielu młodych pasjonatów piłki nożnej. W tym roku podczas turnieju wystąpi ok. 1300 małych piłkarzy z województw: podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. W najbliższy czerwcowy weekend Stadion Igloopolu w Dębicy wypełni się doskonałą zabawą i sportowymi emocjami.
Mecze będą rozgrywane równocześnie na sześciu boiskach. W rywalizacji wezmą udział dzieci urodzone w latach 2006-2010. Rozgrywki odbędą się w grupach według rocznika. Każda drużyna otrzyma pamiątkowy puchar i dyplom, a każdy zawodnik medal – niezależnie od zajętego miejsca w zawodach. Dla zwycięzców przewidziano także dodatkowe upominki.
Terminarz turnieju Śnieżka Cup 2017, którego sponsorem jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA, wygląda następująco:
17 czerwca zagrają roczniki 2006, 2008 i 2010,
18 czerwca – roczniki 2007 i 2009.
– Wspieranie aktywnych form spędzania wolnego czasu przez najmłodszych od lat wpisane jest w realizowane przez Śnieżkę działania społeczne. Dlatego też i w tym roku nie mogło nas zabraknąć wśród małych piłkarzy z całej Polski, rozgrywających emocjonujące spotkania na dębickiej murawie. Cieszymy się, że od lat możemy być współautorem tej cennej inicjatywy, tym bardziej, że również w tym roku, równolegle z turniejem trwa barwna rywalizacja szkół podstawowych z całej Polski w konkursie „Kolorowe Boiska”, w którym Śnieżka od 11 lat funduje profesjonalne boiska sportowe. Zapraszamy do śledzenia obydwu inicjatyw! – komentuje Aleksandra Małozięć, Manager ds. Komunikacji Korporacyjnej FFiL Śnieżka SA
FFiL Śnieżka SA jest jednym z liderów rynku farb i lakierów w Polsce, posiadającym zakłady produkcyjne zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Firma prowadzi rozbudowane działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, w tym m.in. projekty wspierające sportowy rozwój dzieci i młodzieży. W 2017 roku Śnieżka realizuje m.in. jedenastą edycję programu społecznego „Kolorowe Boiska… czyli szkolna pierwsza liga”, dzięki któremu szkoły podstawowe z całej Polski mogą wygrać profesjonalne boisko oraz inne cenne nagrody.

 

Pinterest