Skutecznie chroniona skóra z nowymi kosmetykami z serii słonecznej Lirene - ziemiadebicka.pl

Skutecznie chroniona skóra z nowymi kosmetykami z serii słonecznej Lirene


Lirene_ochrona_przed_słońcem_kwiecień_2017Skuteczna ochrona skóry przed pełnym spektrum promieniowania docierającego do Ziemi to sposób na uniknięcie oparzeń, przebarwień, profilaktykę chorób skóry oraz… zachowanie jej młodego wyglądu na dłużej. Dlatego Ekspertki Laboratorium Naukowego Lirene opracowały nowy, Hydrolipidowy ochronny krem do twarzy SPF 50 IR, pomagający zabezpieczać skórę przed skutkami promieniowania UVA, UVB oraz podczerwonego IR. Dla najmłodszych przeznaczona jest zaś nowa Pianka chroniąca przed słońcem SPF 30 Lirene KIDS, która skutecznie chroni skórę dziecka, a dzięki formie pianki i zapachowi gumy do żucia, zapewnia przyjemną i wygodną aplikację.UWAGA KONKURS !

Żeby wziąć udział w konkursie należy:

  1. wymienić 3 ulubione produkty z serii słonecznej lub innej serii Lirene  pod postem konkursowym na fanpagu portalu ziemiadebicka.pl na Facebook-u
  2.  udostępnić post z konkursem na swoim profilu
  3.  polubić profil portalu ziemiadebicka.pl (nie dotyczy jeśli profil jest wcześniej polubiony)

Spośród  odpowiedzi  wybierzemy 5 zwycięzców, którzy otrzymają zestawy kosmetyków serii słonecznej Lirene. 

KONKURS trwa do 18 czerwca do godz. 20.00

Lista laureatów konkursu zostanie opublikowana na portalu ziemiadebicka.pl 20 czerwca po godz. 20.00

Zapraszamy do konkursu i życzymy powodzenia !


Ochrona skóry przed negatywnymi skutkami promieniowania ogranicza się zazwyczaj do używania kosmetyków chroniących przed promieniowaniem UVA i UVB. Tymczasem najnowsze badania wskazują, że szkodliwe dla skóry jest również promieniowanie podczerwone (IR – InfraRed). Światło podczerwone (IR) należy do najsilniej działających rodzajów promieniowania, które dociera do najgłębszych warstw skóry – aż do tkanki podskórnej. Jego działanie dotyka w szczególności skórę właściwą i jej komórki – fibroblasty. Pod wpływem promieniowania podczerwonego rośnie w nich aktywność enzymów o nazwie metaloproteinazy, które niszczą włókna kolagenowe,  co przyczynia się do powstawania zmarszczek. Promieniowanie podczerwone nasila także negatywne działanie promieniowania UVA i UVB, wywołując w skórze – poprzez wytwarzanie wolnych rodników – zmiany o charakterze zapalnym. W efekcie powstają przebarwienia, zaczerwienienia, a także zmarszczki. Ostatnie doniesienia naukowe wskazują również na związek pomiędzy promieniowaniem podczerwonym a zwiększonym ryzykiem rozwoju raka skóry.

Okiem Eksperta: czym jest IR Complex?

Unikalny składnik IR Complex, zawierający m.in. ekstrakt z alg, wzmacnia barierę hydrolipidową naskórka, co pomaga zapobiec uszkodzeniom skóry po po naświetlaniu promieniowaniem UV i IR. Łagodzi  stan zapalny, zapobiega podrażnieniom i wysuszeniu skóry.  Ponadto, wpływa na zmniejszenie aktywności metaloproteinaz uszkadzających włókna podporowe skóry. Zmniejszenie aktywności tych enzymów  hamuje fotostarzenie, co pozwala zachować gładką i elastyczną skórę na dłużej. Kompleks ten jest cennym elementem zarówno w pielęgnacji przeciwsłonecznej, jak i przeciwstarzeniowej.

iwelowanie skutków promieniowania IR oraz jednoczesna ochrona przed promieniowaniem UV jest sposobem na kompleksową ochronę przeciwsłoneczną oraz przeciwzmarszczkową. Działanie takie umożliwia nowy, opracowany przez Ekspertki Laboratorium Naukowego Lirene, Hydrolipidowy ochronny krem do twarzy SPF 50 IR. Dzięki zawartości systemu fotostabilnych filtrów mineralnych i organicznych skutecznie zabezpiecza przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB, podczas gdy unikalny składnik IR Complex wspomaga niwelowanie negatywnych skutków promieniowania IR.

Hydrolipidowy ochronny krem do twarzy SPF 50 IR

Ochrona przed promieniowaniem słonecznym jest kluczowa dla zachowania zdrowej skóry.
Dlatego zespół ekspertek Laboratorium Naukowego Lirene stworzył hydrolipidowy krem ochronny, który zapewnia kompleksową pielęgnację i zaawansowaną fotoprotekcję skóry.

1° OCHRONA PRZED PROMIENIOWANIEM UVA+UVB

Promieniowanie UVA i UVB, wnikając głęboko w skórę, zaburza naturalną produkcję melaniny oraz niszczy włókna kolagenowe, w efekcie czego na skórze pojawiają się zmarszczki, plamy, przebarwienia oraz rozszerzone naczynka. Zawarty w kremie system fotostabilnych filtrów mineralnych i organicznych skutecznie zabezpiecza przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB.

2° NIWELOWANIE SKUTKÓW PROMIENIOWANIA PODCZERWONEGO (IR)

Skutki działania promieniowania IR wiążą się z trwałym uszkodzeniem komórek oraz powstawaniem zmarszczek w wyniku fotostarzenia. Unikalny składnik IR Complex wzmacnia barierę hydrolipidową, działa łagodząco oraz ochronnie na DNA komórek. Poprzez wyciszanie aktywności substancji niszczących włókna podporowe skóry, wspomaga niwelowanie negatywnych skutków promieniowania IR.

3° NAWILŻENIE + OCHRONA PRZED PRZESUSZENIEM

Krem zawiera odmładzającą witaminę E oraz wyciąg ze złotej algi, które aktywują proces intensywnej odnowy i regeneracji komórek skóry uszkodzonych przez promieniowanie. Alantoina regeneruje naskórek i łagodzi podrażnienia powstałe podczas ekspozycji skóry na słońce, dzięki czemu opalona skóra uzyskuje zdrowy wygląd.

Poj. 40 ml Rekomendowana cena detaliczna 22,49 zł

Ochrona przed słońcem dziecka to dla wielu rodziców priorytet, a zarazem… nie lada wyzwanie. Nakłonienie malucha do posmarowania się nie bywa łatwe, zwłaszcza, kiedy wokoło wiele innych atrakcji, które nie mogą czekać Dlatego Ekspertki Lirene, z myślą o potrzebach najmłodszych, opracowały Piankę chroniącą przed słońcem Lirene, która zabezpiecza delikatną skórę dziecka przed promieniowaniem UVA i UVB, jednocześnie zapewniając ciekawą, przyjemną aplikację. Zapach gumy do żucia stanowi zaś dodatkową atrakcję podczas smarowania.

KIDS Pianka chroniąca przed słońcem SPF 30

Pianka pomaga zapewnić bezpieczeństwo delikatnej skórze dziecka:

  • OCHRONA: wodoodporna pianka została opracowana z myślą o delikatnej skórze dziecka. Zaawansowany system fotostabilnych filtrów UVA i UVB chroni przed poparzeniem słonecznym.

  • PIELĘGNACJA: formuła intensywnie nawilża i zmiękcza skórę, zapobiegając jej przesuszeniu. Lekka konsystencja pianki zapewnia wygodną i dokładną aplikację.

  • BEZPIECZEŃSTWO: przebadana formuła minimalizuje wystąpienie podrażnień i może być stosowana przez dzieci już od 7. miesiąca życia.

EFEKT: Długotrwałe zabezpieczenie skóry dziecka przed poparzeniem słonecznym i dogłębne nawilżenie.

Poj. 150 ml Rekomendowana cena detaliczna 29,99 zł

Pozostałe kosmetyki chroniące przed słońcem Lirene:

PRZED OPALANIEM:

SUN STARTER Przyspieszacz opalania 17,84 / 150 ml

http://www.media.lirene.com/produkt/sun-starter-przyspieszacz-opalania

DO OPALANIA:

Krem do twarzy SPF 30 18,99 / 50 ml

http://www.media.lirene.com/produkt/krem-do-twarzy-spf-30

Emulsja do opalania utrwalająca opaleniznę SPF 20 19,99 / 150 ml

http://www.media.lirene.com/produkt/emulsja-do-opalania-utrwalajaca-opalenizne-spf-20

Emulsja do opalania SPF 30 25,99 / 150 ml

http://www.media.lirene.com/produkt/emulsja-do-opalania-spf-30

Emulsja do opalania do skóry wrażliwej SPF 50+ 27,99 / 150 ml

http://www.media.lirene.com/produkt/emulsja-do-opalania-do-skory-wrazliwej-spf-50

Karotenowy olejek do opalania SPF 6 16,99 / 150 ml

http://www.media.lirene.com/produkt/karotenowy-olejek-do-opalania-spf-6

Jaśminowy olejek do opalania SPF 30 22,99 / 150 ml

http://www.media.lirene.com/produkt/jasminowy-olejek-do-opalania-spf-30

Olejkowy spray do opalania SPF 30 27,99 / 150 ml

http://www.media.lirene.com/produkt/olejkowy-spray-do-opalania-spf-30

Olejkowy spray do opalania SPF 50 32,99 / 150 ml

http://www.media.lirene.com/produkt/olejkowy-spray-do-opalania-spf-50

PO OPALANIU:

SOS RATUNEK balsam po przedawkowaniu słońca 19,99 / 150 ml

http://www.media.lirene.com/produkt/sos-ratunek-balsam-po-przedawkowaniu-slonca

DLA DZIECI:

KIDS Mleczko chroniące przed słońcem SPF 20 24,99 / 200 ml

http://www.media.lirene.com/produkt/kids-mleczko-chroniace-przed-sloncem-spf-20

KIDS Mleczko chroniące przed słońcem SPF 30 26,99 / 150 ml

http://www.media.lirene.com/produkt/kids-mleczko-chroniace-przed-sloncem-spf-30

KIDS Mleczko chroniące przed słońcem SPF 50+ 29,99 / 150 ml

http://www.media.lirene.com/produkt/kids-mleczko-chroniace-przed-sloncem-spf-50

KIDS Krem do twarzy SPF 50+ 19,99 / 50 ml

http://www.media.lirene.com/produkt/kids-krem-do-twarzy-spf-50

KIDS Mleczko na mokrą skórę chroniące przed słońcem SPF 30 31,99 / 150 ml

http://www.media.lirene.com/produkt/kids-mleczko-na-mokra-skore-chroniace-przed-sloncem-spf-30

Pinterest