Uczennice "Mechanika" wyróżnione w Ogólnopolskim Konkursie Szkół Mody – Rzeszów 2017 - ziemiadebicka.pl

Uczennice “Mechanika” wyróżnione w Ogólnopolskim Konkursie Szkół Mody – Rzeszów 2017


17426166_1360716543989615_4019433354583520482_nSześć uczennic Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy : Łucja Pytel, Anna Czuchra, Danuta Nylec, Amanda Ochab, Faustyna Żmuda i Dagmara Wajsler reprezentowało Dębicę podczas finału I edycji Ogólnopolskiego Konkursu Szkół Mody – Sztuka Przeobrażeń. „ Ubiór znakiem czasu – lata dwudzieste, lata trzydzieste”, który odbył się 16 marca w Rzeszowie.

W konkursie, którego organizatorem był Zespół Szkół Gospodarczych im. Mikołaja Spytka Ligęzy w Rzeszowie wzięły udział uczennice z sześciu szkół ponadgimnazjalnych  z Rzeszowa, Biłgoraja, Jarosławia, Bytomia i Krosna.

Dębicę reprezentowało sześć  uczennic, które po raz pierwszy zaprezentowały się w roli projektantek  i modelek. W roli projektantek zaprezentowały się :  Łucja Pytel, Anna Czuchra, Danuta Nylec, Amanda Ochab, Faustyna Żmuda i Dagmara Wajsler. Modelkami podczas prezentacji były: Karolina Klabacha, Klaudia Nykiel, Małgorzata Kocół i Magdalena Szęszoł.

Specjalne wyróżnienie od firmy VISSAVI otrzymała za zaprojektowaną przez siebie suknię  Łucja Pytel. Opiekunami młodych projektantek i modelek były : Lucyna Zagórska, Halina Brzeska.

Zdjęcia: FB ZSZ nr 1 w Dębicy

Pinterest