Uczniowie Miejskiego Gimnazjum nr 3 w Dębicy najlepsi na Podkarpaciu - ziemiadebicka.pl

Uczniowie Miejskiego Gimnazjum nr 3 w Dębicy najlepsi na Podkarpaciu


DSC05353„No dużo nas, a to jeszcze nie wszyscy, bo 19 wyróżnionych uczniów dziś pojechało na wycieczkę” – powiedział Wiesław Broda, dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Dębicy podczas wchodzenia na scenę Domu Kultury Kosmos laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych i zwycięzców w różnych dyscyplinach sportowych. Wyróżnieni uczniowie Miejskiego Gimnazjum nr 3 i Szkoły Podstawowej nr 5 ledwie się pomieścili na scenie. Ze zrobieniem zdjęć wszystkim razem był już problem.

Uczniowie Miejskiego Gimnazjum nr 3 zdobyli 9 tytułów laureata i 16 tytułów finalisty w konkursach kuratoryjnych, a we współzawodnictwie sportowym okazali się najlepszym gimnazjum nie tylko w Dębicy, ale i na Podkarpaciu.

Lista laureatów, finalistów i nagrodzonych:

LP

Imię i nazwisko ucznia

Zdobyty tytuł

Przedmiot

Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna

1.

Wiktor Jezioro

laureat

informatyka

Piotr Longosz

2.

Mateusz Skowron

laureat

informatyka

Piotr Longosz

3.

Kornelia Rusek

laureat

geografia

Anna Doniec

finalista

biologia

Elżbieta Tabas

finalista

historia

Ewa Bokota

4.

Jakub Jarosz

laureat

geografia

Anna Doniec

5.

Aleksandra Bezak

laureat

biologia

Wiesława Klisiewicz

6.

Wiktoria Prokop

laureat

język polski

Violetta Łoch

7.

Agnieszka Gruszka

laureat

język polski

Jolanta Siarkowska

8.

Patryk Cudak

laureat

historia

Beata Bochnowska

9.

Jakub Gajewski

laureat

fizyka

Zofia Bąk

10.

Weronika Matłok

finalista

język niemiecki

Agata Szarek

finalista

język polski

Jolanta Siarkowska

11.

Julia Serafin

finalista

język niemiecki

Agata Szarek

12.

Dorota Kusibab

finalista

język niemiecki

Wioletta Bielawa

13.

Ewa Szewczyk

finalista

geografia

Anna Doniec

finalista

język angielski

Monika Ciołkosz

14.

Filip Gil

finalista

geografia

Anna Doniec

15.

Iga Skwirut

finalista

język angielski

Dorota Błaszczyk

16.

Ewa Wójcik

finalista

język polski

Jolanta Siarkowska

17.

Katarzyna Rojek

finalista

język polski

Renata Soprych

18.

Karolina Ozga

finalista

język polski

Renata Soprych

19.

Martyna Jarosz

finalista

język polski

Renata Soprych

20.

Andrzej Ziobro

finalista

historia

Beata Bochnowska

21.

Marcin Zawora

finalista

historia

Artur Cierpich

Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce i nazwa konkursu

Opiekun

1.

Julia Nykiel

I miejsce w Wojewódzkim Plenerowym Konkursie Malarskim „Jesienne inspiracje”

Anna Pyrchla

2.

Hanna Gawron

III miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczo-Literackim „W kręgu dramatu” – kategoria plastyczna

Anna Pyrchla

3.

Linda Jedlińska

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wiosna widziana Twoimi Oczami

Anna Pyrchla

4

Jan Krzyżanowski

III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wiosna widziana Twoimi Oczami

Anna Pyrchla

I miejsce IV Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Polska-Nasza Niepodległa” pod hasłem „wielcy Polacy na trudne czasy. Bohaterowie XIX i XX wieku” – kategoria plastyczna

Anna Pyrchla

5

Kamila Stec

III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wiosna widziana Twoimi Oczami

Anna Pyrchla

6

Aleksandra Lorek

III miejsce Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Na srebrnym globie”

Grażyna Jałowiec

Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce i nazwa zawodów

Opiekun

1.

Karolina Baran

Kamila Madura

Nikola Ciećkiewicz

Alicja Jasińska

I miejsce w finale wojewódzkim – łyżwiarstwo szybkie dziewcząt

Jacek Stogiera

2.

Maksymilian Woźny

Rafał Maciaszek

Bartłomiej Szewc

I miejsce w finale wojewódzkim – gimnastyka chłopców

Krzysztof Jużecki

3.

Tatiana Wabia

I miejsce w finale wojewódzkim – rzut dyskiem

Maciej Zaborowski

4.

Rafał Maciaszek

Kacper Marszałek

Krystian Goździaszek

Sebastian Kitrys

Szymon Laskowski

Marcin Zawora

II miejsce w finale wojewódzkim – drużynowe biegi przełajowe chłopców

Grzegorz Lorek

5.

Kacper Marszałek

Artur Basara

Jakub Kałuża

Jakub Jaskot

Rafał Maciaszek

Krystian Goździaszek

Jan Bereś

Maciej Grabowski

II miejsce w finale wojewódzkim – pływanie sztafeta 8x50m chłopców

Sebastian Gogacz

Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce i nazwa zawodów

Opiekun

1.

Wiktoria Bigus

Wiktoria Burakowska

Karolina Ciba

Nina Ciebień

Justyna Dolczak

Liliana Dziadosz

Karolina Kosiba

Katarzyna Rojek

Kornelia Rusek

Natalia Szerszeń

Aleksandra Śliwa

Tatiana Wabia

Kinga Zator

Andrea Ząbek

II miejsce w finale wojewódzkim – Szkolna drużynowa Liga Lekkoatletyczna dziewcząt

Maciej Zaborowski

Pinterest