Wielki tort i podziękowania dla Wiesławy Buszek - ziemiadebicka.pl

Wielki tort i podziękowania dla Wiesławy Buszek


IMG_9835Był wielki tort, prezenty i okolicznościowy fotel. Takiego pięknego pożegnania w związku z przejściem na emeryturę po 28 latach pracy w przedszkolu i gorących podziękowań od dzieci i rodziców nie spodziewała się Wiesława Buszek, dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 4 w Dębicy. Niespodzianka przygotowana dla pani dyrektor podczas Pikniku rodzinnego z okazji Dnia Mamy i Taty udała się doskonale, a Wiesława Buszek podczas pikniku symbolicznie przy użyciu ogromnego ołówka przekazała kierowanie placówką przy ul. Strumskiego swojej następczyni Małgorzacie Lesiak.

IMG_9876Wiesława Buszek z Miejskim Przedszkolem nr 4, które dwa lata temu obchodziło jubileusz 50-lecia swojego istnienia związana jest od ponad 30 lat, a funkcję dyrektora pełni od 1989. Pod jej kierunkiem na przestrzeni wszystkich tych lat placówka bardzo dynamicznie się rozwija i cieszy zaufaniem rodziców, którzy powierzają jej opiekę nad swoimi pociechami.
Współpracownicy Wiesławy Buszek mówią o niej tak: „Lubi gdy w przedszkolu dużo się dzieje. Podkreśla, że czuje się w przedszkolu jak w rodzinie stwarzając w nim miłą, rodzinną atmosferę dzięki czemu byli IMG_9832wychowankowie obdarzają przedszkole zaufaniem przysyłają do niego swoje dzieci i wnuki”.

Wiesława Buszek była bardzo wzruszona pięknym pożegnaniem i wszystkimi tymi ciepłymi słowami pod swoim adresem.
„Nie spodziewałam się takiego pożegnania przy przejściu na emeryturę. Rodzice, dzieci i moje koleżanki z przedszkola sprawili mi wielką i bardzo miłą niespodziankę” – mówi dyrektor przedszkola.
Podczas Pikniku Rodzinnego który odbył się 31 maja w Sportowej Stodole nie zabrakło występów dzieci, gier, konkursów i innych w atrakcji w które zaangażowane były nie tylko dzieci, ale i ich rodzice, którzy jak widać na niektórych zdjęciach z wielkim poświęceniem brali udział w zawodach i robili wszystko by ich drużyna wygrała.
Ale liczyła się przede wszystkim dobra zabawa i tej tutaj nie brakowała, zwłaszcza, że pogoda dopisała i wszyscy wspólnie mogli się bawić do późnych godzin wieczornych.

fot. Tomasz Baran