Previous
Next
Previous
Next

Nieustraszone w sieci

Od dziś, tj 10-tego czerwca w internecie jest dostępna elektorniczna wersja książki „Nieustraszone. Historie Dębickich Amazonek walczących z rakiem piersi”. Jej wydanie wsparło ponad trzydzieści firm z Dębicy, powiatu dębickiego oraz całej Polski. Opowiada historie dziewięciu kobiet z Dębicy i okolicznych miejscowości, które walczą z rakiem piersi.
Niespełna trzy miesiące temu Dębickie Stowarzyszenie Amazonka oraz redakcja Informacji Dębickich rozpoczęły realizację projektu „Piękne i bestia”. W jego ramach  powstała książka opowiadająca o historiach dębickich Amazonek walczących z rakiem piersi.
Pierwsze informacje o projekcie spotkały się z niezwykle życzliwym przyjęciem – mówi Marzena Mordarska – Czuchra z redakcji Informacji Dębickich. Chociaż początkowo mieliśmy obawy, czy to nie zbyt ambitny plan jak na dębickie warunki, rzeczywistość bardzo szybko rozwiała nasze obawy.
Zakładano, że książka formatu A-5 będzie liczyć około 100 stron. Zostanie wydana w twardej oprawie, w pełnym kolorze, na papierze kredowym. I to udało się spełnić, z jedynym małym wyjątkiem.
Nieco rozrosła nam się objętość książki – dodaje Marzena Mordarska Czuchra, która sama jest amazonką a jej historia również zawarta będzie na łamach książki. Po przygotowaniu materiałów i zdjęć okazało się, że będzie ona liczyć dokładnie 128 stron. Historie Pań są tak wzruszające, że nie było jak ich „ciąć”. Do druku poszły tak, jak je opowiedziały same bohaterki.
Książkę można zobaczyć kilkająć w ten link.
http://issuu.com/nieustraszone/docs/nieustraszone/129?e=8498922/3226383

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.