Previous
Next
Previous
Next

Lipczyński na szefa GOSiR

Wójt Gminy Dębica Stanisław Rokosz podjął dziś decyzję w sprawie powierzenia funkcji Dyrektora, Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica Panu Krzysztofowi Lipczyńskiemu obecnie Kierownikowi Referatu Sportu, Promocji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi w Urzędzie Gminy Dębica. Objecie stanowiska nastąpi w dniu 1.09.2013. Pierwszym zadaniem nowego Dyrektora będzie dobór kadry i sprawy organizacyjne. Potencjalnym kandydatem do zatrudnienia jest Pan Jan Malec, który sprawowałby funkcje koordynatora ds. upowszechniania kultury fizycznej i sportu oraz utrzymania obiektów sportowych.

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.