Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Robert Mucha. Pracownicy starostwa w Dębicy powinni być godnie wynagradzani

mucha-ok2Wójt gminy Jodłowa uważa, że pracownicy dębickiego starostwa nie są godnie wynagradzani. Praca urzędnika to naprawdę ciężkie zajęcie i powinna być odpowiednio gratyfikowana – uważa Mucha.
Urzędnicy w Starostwie niejednokrotnie podejmują bardzo ważne decyzje i odpowiadają za nie własnym majątkiem – mówi Robert Mucha. Ich praca powinna być dobrze wynagradzana, zwłaszcza że od ich jakości zależy wiele decyzji wpływających na nasze życie. Często zmieniające się przepisy zmuszają ich do nieustannego wertowania ustaw i rozporządzeń. Czasem nawet rząd nie orientuje się w aktualnej sytuacji prawnej o oni muszą.
Zdaniem Muchy zarobki, które można bez trudu zobaczyć w oświadczeniach majątkowych kadry kierowniczej Starostwa są nieproporcjonalne do wagi ich pracy.
Dziś praca urzędnika to nie to samo co za PRL-u, gdzie raz się człowiek wyuczył i mógł z tą wiedzą dotrwać do emerytury – uważa Mucha. Ci ludzie muszą być solidnie wynagradzani bo od jakości ich pracy zależy wiele spraw które dotyczą każdego mieszkańca powiatu dębickiego.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.