Previous
Next
Previous
Next

I Am a Ukrainian – dramatyczna wypowiedź młodej dziewczyny. „Pomóż nam. Przekaż tę historię teraz”.

ukrainka

W internecie setki ludzi udostępniają dramatyczną wypowiedź młodej Ukrainki. Dziewczyna stojąc na Majdanie w centrum Kijowa opowiada o tym dlaczego walczą. To nie jest Związek Radziecki, my chcemy być wolni. Pomóż nam. Przekaż tę historię teraz – apeluje bohaterka nagrania. Chcemy być wolni, prowadzić normalne życie, ale nasz rząd to barbarzyńcy.

Od kilku dni w Kijowie i innych miastach Ukrainy toczą się już regularne walki pomiędzy oddziałami rządowymi a demonstrantami. Po obu stronach są zabici i ranni.
Nagranie dostępne jest pod tym linkiem https://www.youtube.com/watch?v=Hvds2AIiWLA#t=90.

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.