Previous
Next
Previous
Next

Robert Mucha – będę kandydował na wójta gminy Jodłowa

DSC08309
Robert Mucha zapowiada, że będzie kandydował na wójta gminy Jodłowa.

Robert Mucha otwarcie mówi, że wystartuje w jesiennych wyborach na wójta gminy Jodłowa. Zaproponowałem też kandydowanie z mojego komitetu wszystkim radnym zasiadającym obecnie w Radzie Gminy.
Mucha w gminie Jodłowa rządzi już drugą kadencję i zapowiada, że będzie ubiegał się o kolejną.
Powiedziałem otwarcie podczas jednej z sesji Rady Gminy, że jesienią wystartuje w wyborach na wójta – mówi Robert Mucha. Złożyłem też propozycję wszystkim radnym aby kandydowali  z mojego komitetu do Rady Gminy.
Mucha uważa, że opozycja jest potrzebna bo często ma słuszne uwagi które mogą wpłynąć na wiele strategicznych decyzji.
Jednak na poziomie gminy wielka polityka to często ślepa uliczka – dodaje Mucha. Tu liczy się to co ważne jest dla tych mieszkańców i do tego potrzebny jest zdrowy rozum i wiedza.  Wielką politykę mogą uprawiać na warszawskich salonach wielcy politycy, którzy w zdecydowanej większości nawet nie wiedzą gdzie leży Jodłowa.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.