Previous
Next
Previous
Next

TIKKURILA POLSKA S.A. BUDOWLANĄ FIRMĄ ROKU 2013

aatrTikkurila Polska S.A. została uhonorowana prestiżowym tytułem Budowlana Firma Roku 2013. Nagroda ta przyznawana jest przez pismo branżowe „Builder” firmom z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i pozycję osiągniętą na rynku. Misją konkursu jest również docenienie menadżerów wyróżnionych przedsiębiorstw za skuteczne zarządzanie. Tikkurila Polska została nagrodzona w kategorii „Producent Materiałów Budowlanych”.
Kapituła konkursu Builder Awards pracowała pod przewodnictwem prof. zw. dr. hab. inż. Kazimierza Szulborskiego z Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej
oraz Przewodniczącego Rady Programowej miesięcznika „Builder”. Wśród kryteriów oceny przedsiębiorstwa znalazły się: pozycja rynkowa, osiągnięcia na tle podmiotów konkurencyjnych, innowacyjność, wprowadzanie nowoczesnych technologii, rozwijanie oferty produktowej i dostosowywanie jej do potrzeb klientów oraz rzetelność i stabilność w prowadzeniu działalności.
Nagrody Budowlana Firma Roku 2013 zostały wręczone podczas uroczystej XI Gali Builder Awards, która odbyła się 12 lutego br. w Hotelu Polonia Palace w Warszawie. Zdobywając wyróżnienie Budowlana Firma Roku 2013, Tikkurila Polska została automatycznie nominowana do statuetki Polski Herkules 2014.
Firma Tikkurila od 150 lat buduje swoje doświadczenie i doskonali sztukę produkcji farb – mówiła Magdalena Olszewska, Kierownik ds. Komunikacji Korporacyjnej i PR, odbierając nagrodę. – Nasza firma wywodzi się z Finlandii, z kraju, który w szczególny sposób łączy dbałość o środowisko naturalne i wysoki komfort życia. Takie też są nasze produkty: ekologiczne, bezpieczne dla konsumentów i środowiska, a przy tym najwyższej jakości – kontynuowała Olszewska. – Specjaliści z naszych laboratoriów nieustannie poszukują nowych rozwiązań, dzięki którym udoskonalamy nasze produkty i podnosimy ich jakość. Pracownicy produkcyjni dokładają wszelkich starań, by z linii produkcyjnych schodziły produkty idealnie zgodne z recepturą, a działy marketingowe i handlowe codziennie pracują nad podnoszeniem standardów obsługi sprzedażowej i posprzedażowej naszych klientów. Wiarygodność, innowacyjność, profesjonalizm – to wartości, w oparciu o które prowadzimy naszą działalność – dodała Magdalena Olszewska.
Dwa miesiące temu świętowaliśmy 75-lecie zakładu produkcyjnego w Dębicy. Tym większe znaczenie ma dla nas otrzymana dzisiaj nagroda, gdyż jest ona swego rodzaju uhonorowaniem naszej działalności. Korzystając z okazji chciałabym wspomnieć
o najważniejszym filarze firmy Tikkurila – naszych pracownikach. To oni poprzez swoją codzienną pracę, podejmowane – nierzadko bardzo trudne – decyzje przyczyniają się do rozwoju firmy i to im – w imieniu Zarządu – chciałabym dedykować to wyróżnienie, jednocześnie dziękując za zaangażowanie – zakończyła Olszewska.
 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.