Previous
Next
Previous
Next

Tofik wciąż szuka domu

aaaatofikOd listopada przebywał w jednym z gminnych przytulisk, od kilku tygodni mieszka w domu tymczasowym pod Dębicą, zaczął się już przyzwyczajać, a nie może tutaj zostać na stałe, bo na pomoc czekają inne psiaki. Pilnie szuka dobrego domu, najlepiej z innymi psami do towarzystwa.
Tofik to piękny, rudy pies, bez wad – grzeczny, łagodny, przyjazny. Uwielbia siedzieć w domu. Kocha ludzi – już na „dzień dobry” jak tylko się do niego odezwie jego ogonek nie przestaje się kręcić. Robi wszystko, żeby go tulić i drapać za uchem, ciągle mu tego mało. Tofik lubi też psie towarzystwo, W domu tymczasowym, gdy został na chwilę sam skamlał i drapał drzwi. Gdy dołączyła do niego suczka (podobnej wielkości)– spokój i machanie ogonami;) Tofik ma około 1-1,5 roku, jest wykastrowany. Potrafi chodzić na smyczy.
Szuka domu najlepszego na świecie. Kontakt w sprawie adopcji: 696 767 597 lub  508 861 894.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.