Previous
Next
Previous
Next

Srebro dla Przemka Kubisztala w Pucharze Polski w Sumo

sumo15 i 16 marca 2014r w Strzelcach Opolskich odbyły się zawody Pucharu Polski w Sumo seniorów i juniorów. Zawody zgromadziły prawie 150 najlepszych zawodników z całej Polski w tej dyscyplinie sportu. Był  to  udany  sprawdzian  dla  zawodników  z  poddębickiego  UKS  Lubzina.  Zdobyli  oni aż  10 medali. Wśród  nich srebrny medal wywalczył sumoka z ZS w Nagawczynie – Przemysław Kubisztal – wychowanek trenera Andrzeja Tomaszewskiego a obecnie podopieczny trenera Andrzeja Jedynaka.
Dla   sumoków  był to ostatni sprawdzian przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski  a  także Mistrzostwami Europy, które miały odbyć się na Krymie – jednak z  uwagi  na  sytuację polityczną, przeniesione zostały do Warszawy.
Na zdjęciu Przemek w dresie w barwach narodowych.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.