Previous
Next
Previous
Next

Ukradł obudowę, aby sprzedać ją na złom

police1Policjanci Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim ustalili i zatrzymali 35-letniego mężczyznę, któremu tego samego dnia postawili zarzut kradzieży obudowy podnośnika samochodowego o wartości 700 złotych. Mężczyzna przyznał się do winy. Za swój czyn odpowie przed sądem.
Jak ustalili policjanci, do kradzieży obudowy podnośnika samochodowego doszło w nocy z 19 na 20 lutego br. w Piątkowcu. 35-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego po sprzęt pojechał samochodem, wszedł na posesję należącą do rodziny właściciela i z pomieszczenia gospodarczego ukradł obudowę do podnośnika samochodowego, którą planował sprzedać na złomie.
Mężczyzna został zatrzymany w piątek, tego samego dnia policjanci przedstawili mu zarzut kradzieży. 35-latek przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Podziel się z innymi

Shares

Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.