Previous
Next
Previous
Next

Janusz Urbanik i Paweł Miłosz odznaczeni Srebrnym Krzyżem Zasługi

IMG_2259Podczas wczorajszej uroczystości z okazji 75 lecia powstania dębickiego „Mechanika”  Srebrnym Krzyżem Zasługi odznaczeni zostali Janusz Urbanik, prezes firmy „Ventor” oraz Paweł Miłosz nauczyciel tej szkoły. Medal przyznany przez Prezydenta RP otrzymali z rąk wicewojewody podkarpackiego Alicji Wosik.
Paweł Miłosz jest absolwentem Zespołu Szkół nr 1 w Dębicy i jak sam powiedział po jej ukończeniu, po 6 latach wrócił do niej jako nauczyciel gdzie pracuje w niej do dziś. Jest też prezesem Międzyszkolnego Klubu Sportowego z którym ściśle współpracuje Janusz Urbanik, prezes firmy „Ventor”.
On sam zapytany za co otrzymał to odznaczenie nieco zakłopotany mówił: „Może za 50 ponad lat które  przeżyłem i to co robię w mojej firmie i dla sportu? Uważam, że sport jest tą dziedziną życia na która trzeba stawiać wychowując młode pokolenie.  Ja staram się to realizować też własnymi siłami i uszczuplam budżet mojej firmy Ventora wspierając działania sportowe na terenie naszego miasta i będę robił to nadal bo wierzę że to ma sens”.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.