Previous
Next

Niech ktoś spróbuje zaczepić panią Sylwię …

IMG_0061Pani Sylwia Murdza Chrobak ma 80 lat i od kilku tygodni uczęszcza na trening sztuk walki. Pod bacznym okiem Adama Szeli nabywa nowych umiejętności i … Niech ktoś spróbuje zaczepić ją na ulicy. Zapraszamy na krótki film z dzisiejszego treningu
 
 
 
 
 
 
 
https://www.facebook.com/photo.php?v=303891139768594&set=vb.225165470974495&type=2&theater
 
 
 
 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.