Previous
Next
Previous
Next

Niebezpieczna dziura w chodniku

Zdjęcie0330Przy drodze powiatowej, tuż za wiaduktem na ul. 1 Maja w chodniku brak jest płytki chodnikowej. Na jej miejscu widnieje ogromna dziura, w którą łatwo wpaść, zwłaszcza podczas nocy. Sprawę te dedukujemy Panu Staroście Władysławowi Bielawie, który zarządza tą drogą jak i chodnikiem przylegającym do niej. Ufamy, że podległe mu służby zajmą się tematem, zanim dojdzie do nieszczęścia.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.