Previous
Next
Previous
Next

Piorun uderzył w stodołę w Parkoszu. Wczoraj strażacy gasili pożar stodoły w Straszęcinie

straszecin
Pożar stodoły w Straszęcinie. Dziś podobny pożar gasili strażacy w Parkoszu, gdzie w stodołę uderzył piorun.

Przechodzące właśnie nad regionem dębickim burze niosą ze sobą oprócz opadów również inne zagrożenia. W Parkoszu piorun uderzył w stodołę. Ogień gaszą cztery jednostki straży pożarnej. Nie mamy informacji o ewentualnych ofiarach, najprawdopodobniej nikt nie ucierpiał.
Wczoraj natomiast dębiccy strażacy gasili pożar stodoły w Straszęcinie. To już trzeci pożar w tej okolicy. Kilka tygodni temu stodoła spłonęła w Grabinach, a na początku tego tygodnia miał miejsce również w Straszęcinie niezamieszkałego domu. Trudno powiedzieć czy te przypadki to nieszczęśliwy zbieg okoliczności czy też coś innego.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.