Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Gminne Mistrzostwa w pływaniu klas I z terenu Gminy Dębica pn.: „Już Pływam”

plywanie14 maja br. na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu, odbyły się Gminne Mistrzostwa w pływaniu klas I z terenu Gminy Dębica pn.: „Już Pływam”. Zawody zorganizowane przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica. W zawodach udział wzięło 47 zawodników z 12 szkół z terenu gminy. Zawody podzielone były na dwie grupy chłopcy i dziewczęta. Na zakończenie najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale za zajęcie I – III miejsca, pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe certyfikaty za udział w zawodach. Były to trzecie zawody organizowane dla szkół z terenu gminy Dębica na Kompleksie Basenów „NEMO”.
Klasyfikacja końcowa dziewcząt klas I:
I miejsce – Mroczka Milena – Zespół Szkół Pustynia z czasem: 14,31
II miejsce – Ochab Weronika – Zespół Szkół Pustków z czasem 15,07
III miejsce – Czerwiec Ola – Zespół Szkół Paszczyna z czasem 17,62
Klasyfikacja końcowa chłopców klas I:
I miejsce – Ślązak Szymon – Zespół Szkół Podgrodzie z czasem: 14,55
II miejsce – Kamiński Mirosław – Zespół Szkół Paszczyna z czasem 16,32
III miejsce – Rak Michał – Zespół Szkół Pustynia z czasem 17,71
W dniu 28 maja 2014 r. o godz. 9.00 na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu, odbędzie się wielki finał trzech etapów zawodów pływackich dla klas I – III „Już pływam”, do którego zakwalifikowało się 7 szkół z terenu Gminy Dębica z największą ilością punktów:
1.Zespół Szkół Podgrodzie z ogólna liczbą punktów 57
2.Zespół Szkół Pustków-Osiedle z ogólna liczbą punktów 41
3.Zespół Szkół Pustynia z ogólna liczbą punktów 39
4.Zespół Szkół Nagawczyna z ogólna liczbą punktów 31
5.Zespół Szkół Pustków z ogólna liczbą punktów 28
6.Zespół Szkół Latoszyn z ogólna liczbą punktów 26
7.Zespół Szkół Zawada z ogólna liczbą punktów 22,5
 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.