Previous
Next
Previous
Next

Kolejna edycja wielkiego sprzątania Paszczyny

IMG_338810 maja już po raz drugi w Paszczynie została zorganizowana akcja „ Sprzątanie wsi.” W sobotni poranek przy Strażaku mimo zachmurzonego nieba zebrała się spora grupa, około 60 osób. W akcję zaangażowały się następujące organizacje :  Rada Sołecka na czele z Sołtysem wsi Markiem Miazgą,  radni Gminy Dębica,  Zespół Szkół w Paszczynie,  Koło Gospodyń Wiejskich Klub Sportowy Paszczyniak oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Paszczynie.
W ciągu kilku godzin zostało bardzo wiele zrobione. Do sprzątania użyto również sprzętu zmechanizowanego, którego użyczyli i na nim pracowali Andrzej Siwula, Janusz Siwula i syn Stanisława Hamali. Uporządkowano teren wokół Strażaka, przy Ośrodku Zdrowia i na parkingu przy Kościele został wyplantowany teren oraz zostały utwardzone kamieniem niektóre drogi gminne na terenie sołectwa. Na zakończenie odbyło się wspólne grillowanie w nowo wybudowanej altanie z grillem. Za pracę i zaangażowanie wszystkim serdeczne podziękowania składa Sołtys i Rada Sołecka oraz zaprasza za rok.

Podziel się z innymi

Shares

Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.