Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Podnosi się poziom Wisłoki w Dębicy.

pilznorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrW ciągu dwóch godzin poziom Wisłoki w Dębicy w rejonie mostu na ulicy Kościuszki podniósł się o blisko pół metra. Obecnie wynosi około 250 cm. To jeszcze nic groźnego, bo rzeka nawet nie przekroczyła stanu ostrzegawczego, ale jeśli opady będą trwać nadal rano może być już gorzej. Spokojnie zachowują się Grabinianka i Potok Chotowski.Tam mimo opadów nie notuje się gwałtownych przyborów rzek. Podniesiony stan wody jest natomiast na dębickich potokach płynących przez miasto. Na razie nie odnotowano żadnych zagrożeń. W Pustyni w lokalnych rowach i rzekach woda jest podniesiona, ale wciąż mieści się w korycie. Spokojnie zachowuje się Ostra w Braciejowej.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.