Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

7 CZERWCA 2014 ROKU – WIELKI DZIEŃ MODY W DĘBICY Z MARKĄ „MENRAD THE VISION”

2014-06-krystyna_pokorna_stafin_01Prezentacja kolekcji okularów z portfolio firmy „Menrad the vision”, profesjonalne konsultacje stylisty i wizażystki, pokaz mody, nagrody i inne atrakcje przygotowali organizatorzy dla wszystkich którzy w dniu 7-go czerwca (sobota) 2014 roku, odwiedzą Salon Optyczny Krystyny Pokornej-Stafin, którego siedziba mieści się w Dębicy przy ul. Kolejowej 30C naprzeciw budynku Urzędu Skarbowego. To pierwsza tego typu inicjatywa z firmą „Menrad the vision” w Dębicy.
„Jako firma z wieloletnim życiorysem, stawiamy na rozwój i innowacje. Dlatego też, postanowiliśmy wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi, zorganizować 7-go czerwca 2014 roku Wielki Dzień Mody. W tym dniu pragniemy zaprezentować naszym klientom, najnowsze trendy mody w optyce, jakie przyniesie nam najbliższy sezon. Co warte podkreślenia, tego typu wydarzenia organizowane są w niewielu miastach Polski – nasza Dębica została wyróżniona i dlatego też, zaangażowaliśmy się w organizację tego przedsięwzięcia” – komentuje Krystyna Pokorna-Stafin – właścicielka salonu optycznego.
„Menrad the vision” to firma rodzinna znajdująca się obecnie w rękach czwartego pokolenia rodziny – zajmuje się produkcją oprawek korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych od ponad 100 lat. Firma zarządzana obecnie przez braci Hermana i Eberharda Müller-Menrad, ma swoją siedzibę w Niemczech i zatrudnia ponad 1000 pracowników na całym świecie. Do tej pory wyprodukowali około 100 tys. modeli opraw. Główne marki w portfelu firmy Menrad to: MENRAD, DAVIDOFF, JOOP!, JAGUAR, L`WREN SCOTT, MORGAN I SUPERDRY.
Wielki Dzień Mody trwać będzie od godziny 9.00 do godziny 13.00. Punktem kulminacyjnym będzie pokaz mody współorganizowany z uczniami Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy, który rozpocznie się o godzinie 11.00 – po tym pokazie odbędzie się losowanie nagród dla wszystkich uczestników wydarzenia. Udział w tym przedsięwzięciu dla wszystkich uczestników jest całkowicie bezpłatny. W imieniu organizatorów, serdecznie zapraszamy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.