Previous
Next
Previous
Next

Franciszek Kuźma. Być może wystartuję na wójta gminy Czarna

chudy
Czy Józef Chudy (na fot) będzie miał kontrkandydata w osobie Franciszka Kuźmy?

Franciszek Kuźma nie wyklucza, że weźmie udział w nadchodzących wyborach na wójta gminy Czarna. – Zastanawiam się nad taką możliwością i być może tak się stanie – mówi Kuźma.  Ale taką decyzję muszę skonsultować z wieloma ludźmi.
Kuźma nie skłania się do kandydowania z  obecnie istniejących partii.
Jeśli zdecyduję się kandydować to raczej z własnego komitetu wyborczego – deklaruje Kuźma. A mój program wyborczy? Zawiera się w dwóch zdaniach:  „Stop kredytobraniu! Pora na ciężką pracę! ”
Kuźma zastrzega jednak, że poprze każdego innego kandydata, który będzie kontrkandydatem Chudego.
Myślę, byłoby dobrze, aby opozycja w gminie Czarna wystawiła jednego kandydata na wójta. Chętnie poprę każdego kto będzie chciał powalczyć z obecnym wójtem – deklaruje Kuźma.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.