Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Nowy magazyn Podkarpackiego Parku Logistycznego

111Dziś o godz. 18 w Podgrodziu k. Dębicy odbędzie się otwarcie nowego magazynu wchodzącego w skład Podkarpackiego Parku Logistycznego. Podkarpacki Park Logistyczny składający się z dwóch magazynów – w Mokrzcu oraz Podgrodziu to inwestycja Grupy Omega Pilzno warta 65 000 000 zł. Magazyny są wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania, dlatego bez kompleksów mogą konkurować ze składnicami europejskimi. Podkarpacki Park Logistyczny to również nowe miejsca pracy oraz szansa na to, by Podkarpacie stało się godnym uwagi miejscem na transportowo-spedycyjno-logistycznej mapie Polski i Europy.
Więcej na ten temat na naszym portalu jutro.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.