Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Pilzno. Drużyna z Dobrkowa wygrała Gminne Igrzyska w mini piłce nożnej

000000000000000000000000000Drużyna Szkoły Podstawowej w Dobrkowie wygrała Gminne Igrzyska w mini piłce nożnej. Zawody ze względu na niesprzyjającą pogodę rozgrywano „na raty”.
Rywalizacja zaczęła się już 28 maja chłopców na stadionie LKS Łęki Górne. Trudne warunki atmosferyczne nie pozwoliły jednak tego dnia rozegrać turnieju do końca i wyznaczono kolejny termin na 18 czerwca. Tym razem udało się już rozegrać wszystkie zaplanowane mecze.
Reprezentacje 9 szkół najpierw rozgrywały mecze w dwóch grupach. W pierwszej znalazły się drużyny SP w Zwierniku, SP w Dobrkowie, SP w  Łękach Dolnych i SP w Lipinach. Druga grupę tworzyły: SP w Łękach Górnych, SP w Machowej, SP w Strzegocicach, SP w Pilźnie, SP w Słotowej
Z grupy pierwszej do dalszych rozgrywek awansowały SP w Lipinach i SP w Dobrkowie, a z grupy drugiej w kolejnej fazie rywalizowały SP w Pilźnie i SP w Słotowej.
W półfinałach zespół SP w Pilźnie uległ reprezentacji SP w Dobrkowie 1:3, a drużyna SP w Lipinach pokonała SP w Słotowej 1:0.
W finale drużyna z Dobrkowa nie dała szans rywalom z Lipin wygrywając 5:0. Trzecie miejsce  wywalczył zespół z Pilzna, który pokonał rywali ze Słotowej 3:2.
źródło. UM Pilzno
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.