Previous
Next
Previous
Next

Sprinterzy ścigali się w Pustkowie Osiedlu

bbbbbbbbbbbbbbbbbb8 czerwca br. na obiektach sportowych Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica w Pustkowie-Osiedlu odbyły się “Małopolskie Sprinty Rowerowe”. Organizowane w Pustkowie – Osiedlu zawody były drugą edycją po zawodach w Krynicy. W zmaganiach udział wzięło 26 zawodników reprezentujących kluby rowerowe z południowo – wschodniej Polski. Zawody po próbnych startach na profesjonalnie przygotowanej trasie otworzyli Prezes UKS „Kępa Sport” Leszek Kępiński, Dyrektor GOSiR Marek Kamiński i Krzysztof Lipczyński Z-ca Dyrektora. Zawodnicy startowali z podziałem na kobiety, mężczyźni oraz dzieci. Na początku odbyły się eliminacje do wyścigów finałowych. W wyścigach finałowych zawodnicy startowali trójkami i czwórkami a najlepsze dwójki awansowały do wielkiego finału. W finale po zaciętej walce w każdej kategorii niemal bar w bark zwyciężyli:
Kategoria mężczyzn:
I miejsce – Rożek Karol AGH MTB TEAM
II miejsce – Pękala Michał AGH MTB TEAM
III miejsce – Rzeszutko Adrian CANNONDALE PRO RIDER
IV miejsce – Matłok Grzegorz Dębica
Kategoria kobiet:
I miejsce – Zaucha Klaudia UKS PG Wojnicz
II miejsce – Donczew Anna AGH MTB TEAM
III miejsce – Potaczek Paulina UKS PG Wojnicz
Ostatnią kategorią były wyścigi dzieci:
I miejsce – Czeczuga Kordian UKS PG Wojnicz
II miejsce – Potaczek Karol UKS PG Wojnicz
III miejsce – Podskróbek Michał UKS PG Wojnicz
Zawody obserwowali Wójt Gminy Dębica Stanisław Rokosz, Z-ca Wójta Jacek Drobot, przewodniczący Rady Gminy Piotr Żybura oraz Mateusz Smoła Radny Miasta Dębica. Na zakończenie zawodnicy otrzymali od Wójta Gminy Dębica nagrody oraz puchary za zajęcie miejsc I – III w każdej kategorii.
 
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.