Previous
Next
Previous
Next

Zderzenie w Ostrowie, 19- latek z gminy Dębica nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu

PolicjaPolicjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, do którego doszło w Ostrowie. W wyniku zdarzenia do szpitala przewieziono trzy osoby.
Do zdarzenia doszło około godz. 17:30 w Ostrowie. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika że, kierujący samochodem osobowym marki Deawoo Nexia, 19-letni mieszkaniec gminy Dębica, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej samochodem marki Opel Meriva, 38-letniej mieszkance gminy Ropczyce. Doszło do zderzenia się pojazdów.
Z doznanymi obrażeniami do szpitala przewieziona została kierująca oplem oraz kierujący i jeden z trzech pasazerów daewoo.
Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia przebadali kierujących alkomatem. Urządzenie wykazało, że byli trzeźwi. Funkcjonariusze zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.