Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Końcowe – oficjalne wyniki VI Mistrzostw Europy w lotce kopanej Pustków-Osiedle 2014

lotkakopana13 lipca 2014 r. zakończyła się rywalizacja w ramach VI Mistrzostw Europy w lotce kopanej. Podczas uroczystego zamknięcia mistrzostw  Stanisław Rokosz podziękował wszystkim uczestnikom za udział w zawodach i zaprosił do ponownej wizyty. Każdy z uczestników otrzymał pamiątki z pobytu w Gminie Dębica. Oficjalnego zamknięcia zawodów  dokonał Pan Peter von Ruden Prezydent Europejskiej Federacji Lotki Kopanej. Poniżej końcowe wyniki sportowej rywalizacji.
1.       Hungary
Gábor Tóth, Réka Kunics
2.       Germany
David Zentarra, Sarah Walter
3.       Slovakia
Balázs Szimkó, Éva Pribula
4.       Poland 1.
Patryk Siwi, Lidia Kądzielawa
5.         Poland 2.
Piotr Garus, Sylwia Miazga
 6.      France
Frédéric Viana Gomes, June Wade
7.         Italy
Marco Rinaldi, Valentina Mattiol

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.