Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Władysław Ortyl pełnomocnikiem PiS w okręgu rzeszowskim

IMG_1969W dniu dzisiejszym Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości powołał Marszałka Ortyla, na pełnomocnika PiS w okręgu rzeszowskim – poinformował europoseł Tomasz Poręba. Nowy pełnomocnik PiS został wyłoniony w związku z upłynięciem kadencji poprzedniego zarządu oraz objęciem mandatu europosła przez Stanisława Ożoga. Zgodnie ze statutem Prawa i Sprawiedliwości nowy pełnomocnik będzie szefem partii w regionie do czasu powołania nowego zarządu.
Zdaniem europosła Tomasza Poręby Komitet Polityczny PiS dokonał bardzo dobrego wyboru.
„Kierownictwo Prawa i Sprawiedliwości postawiło na marszałka Ortyla, który bardzo godnie i dobrze prowadzi sprawy województwa. To bardzo dobra decyzja. Jestem przekonany, że przełoży się to na skuteczne działanie Prawa i Sprawiedliwości w regionie. Przed nami wybory samorządowe, w których Prawo i Sprawiedliwość musi wystawić bardzo silne listy, tak aby utrzymać władzę w województwie i znacznie zwiększyć swoją reprezentację na wszystkich szczeblach samorządu. Władysław Ortyl to osoba bardzo doświadczona i ceniona, która – jestem pewien – dobrze przygotuje PiS do kolejnych czekających nas wyborów. Osobiście bardzo się z tej nominacji cieszę” – skomentował członek komitetu politycznego PiS europoseł Tomasz Poręba.
Władysław Ortyl podkreśla, że decyzja Komitetu Politycznego zapadła w bardzo ważnym dla niego momencie. „Jest to pewne powierzenie misji, która musi być do końca wykonana, bo rzeczy i spraw do zrobienia w samorządzie jest jeszcze bardzo dużo, w tym m.in. Regionalny Program Operacyjny. Jak widać z zachowań radnych jesteśmy już w trakcie kampanii wyborczej. Myślę, że to połączenie w jednym ręku zadań politycznych i merytorycznych dobrze się przysłuży rozwiązywaniu tych wszystkich wyzwań, które stoją przed samorządem województwa” – mówi Władysław Ortyl.
Zastępcą Władysława Ortyla został poseł PiS ze Stalowej Woli Antoni Błądek.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.