Previous
Next
Previous
Next

Nie zatrzymał się do kontroli i stracił prawo jazdy

111111111111111Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego dębickiej komendy zatrzymali prawo jazdy mieszkańcowi Krakowa. Mężczyzna popełnił wykroczenie drogowe i stwarzał zagrożenie dla bezpieczeństwa innych uczestników ruchu drogowego. Nie zatrzymał się do kontroli drogowej. 
W drugiej połowie czerwca br. w miejscowości Latoszyn policjanci podjęli próbę zatrzymania bmw. Samochód zjechał na pas przeznaczony do skrętu w lewo, następnie jadąc na wprost wyprzedził samochód ciężarowy. Widząc popełnione wykroczenie funkcjonariusz podał kierowcy sygnał do zatrzymania się. Kierujący na widok umundurowanego policjanta przyspieszył i podjął ucieczkę w kierunku Pilzna. Policjanci ruszyli w pościg za uciekającym bmw. W Podgrodziu okazało się, że ścigany pojazd znajduje się w przydrożnym rowie. Samochodem kierował 24-letni krakowianin. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Policjanci podejmujący interwencję zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie. Sąd Rejonowy w Dębicy orzekł, że zatrzymanie prawa jazdy jest uzasadnione i zachodzi wysokie prawdopodobieństwo, iż wobec mężczyzny może zostać wydany zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.