Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Bożena Osocha. Kandyduję na wójta gminy Żyraków

osochaBożena Osocha podtrzymuje zamiar kandydowania na stanowisko wójta gminy Żyraków. – Mam pomysł na naszą gminę i chce go zaproponować mieszkańcom – mówi Osocha.
Pan Bożena kilka dni temu wróciła z urlopu. – Miałam okazję wypocząć i przemyśleć wiele spraw – mówi była wicewójt gminy. Wiele rzeczy w gminie można robić lepiej i sprawniej. Ale póki co nie chce mówić o szczegółach. Przedstawię swój program wyborczy w czasie kampanii wyborczej mieszkańcom gminy i to oni dokonają wyboru.
Bożena Osocha pełniła już funkcję wicewójta w czasie gdy gminą rządził Krzysztof Moskal. Mieszka w Górze Motycznej i pracuje w szkole.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.