Previous
Next
Previous
Next

Dziś rywalizacja strażaków w Pilźnie

strazacka-rywalizacja-10-sierpniaKilkanaście jednostek OSP rywalizować będzie w Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych zaplanowanych 10 sierpnia o g. 14 na stadionie Ludowego Klubu Sportowego Rzemieślnik „Taurus” w Pilźnie.
Do udziału w zawodach zgłoszono 2 drużyny młodzieżowe, 1 żeńską oraz 12 drużyn męskich. Rywalizacja odbywać się będzie w dwóch konkurencjach: w sztafecie oraz ćwiczeniach bojowych. Emocji nie powinno zabraknąć, bo – jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie – drużyny sprawę traktują bardzo poważnie, a treningi przed zawodami odbywają się już od dłuższego czasu.
Rolę sędziów zawodów wzięli na siebie strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy, a sędzią głównym będzie bryg. Zdzisław Wanad.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.