Szansa na „czadową pomoc”!

aaaaaaaaaaaaaCzas do rozpoczęcia tegorocznej edycji Śnieżka Czad Festiwal, muzycznego święta na zakończenie lata, biegnie coraz szybciej. W ostatni weekend sierpnia na scenie pojawi się mnóstwo znanych zespołów. Na festiwalu „zagra” także gość specjalny – Fundacja DKMS, która będzie rejestrowała potencjalnych dawców szpiku. Każdy z uczestników wydarzenia może włączyć się do tej szczytnej inicjatywy!
W tym roku Śnieżka Czad Festiwal zagra już po raz drugi. W ostatni weekend sierpnia Straszęcin k. Dębicy przez dwa dnia stanie się muzyczną stolicą Polski. Na scenie wystąpią m.in.: Sabaton, Jaya The Cat, Coma, IRA, TSA, Strachy Na Lachy, Dżem czy Happysad. Podkarpacki festiwal, którego sponsorem głównym jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA, to nie tylko okazja do doskonałej zabawy na zakończenie lata, lecz także pomocy innym.
Podczas trwania Śnieżka Czad Festiwal Fundacja DKMS będzie rejestrować potencjalnych dawców szpiku oraz komórek macierzystych. Wśród muzycznych wrażeń warto wygospodarować chwilę, aby wesprzeć inicjatywę. Zapisanie się do bazy trwa zaledwie kilka minut, a dla innych nasze wsparcie może być szansą na całe życie. To doskonała okazja do czadowej pomocy!
Zapraszamy do udziału w Śnieżka Czad Festiwal i włączenia się do akcji Fundacji DKMS.
***
Śnieżka Czad Festiwal to nowa forma muzycznego świętowania, organizowana w ostatni weekend wakacji na terenie ośrodka sportowego w Straszęcinie k. Dębicy. W obydwa festiwalowe dni na scenie pojawi się kilkanaście znanych zespołów, w tym dwie gwiazdy zagraniczne. Wydarzenie to nie tylko doskonała porcja grania na najwyższym poziomie, lecz także niepowtarzalna atmosfera, bogata oferta gastronomiczna, pole namiotowe wraz z festiwalowym miasteczkiem oraz szczytne inicjatywy.
Misją Fundacji DKMS jest znalezienie dawcy dla każdego pacjenta na świecie, potrzebującego szpiku lub komórek macierzystych. Organizacja została założona w 1991 roku. W ciągu 23 lat, szansę na życie chorym na raka krwi podarowało ponad 40 tysięcy osób zarejestrowanych w jej bazach. Dziś każdego dnia komórki macierzyste na całym świecie oddaje co najmniej 15 dawców instytucji. Fundacja DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska działa w naszym kraju od 2008 roku, jako niezależna organizacja non-profit. W ciągu 5 lat udało się zewidencjonować ponad 400 tysięcy potencjalnych dawców.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.