Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Termomodernizacja Domu Sportu

Dom Sportu - nowa elewacja  (2)Ponad rok trwała termomodernizacja budynku Domu Sportu i Rehabilitacji przy ul. Sportowej, obiektu z którego korzystają setki dębiczan m.in. podczas odbywających się tam treningów piłki nożnej, karate, tańca towarzyskiego i wielu innych zajęć. W obiekcie wykonano szereg inwestycji , których koszt zamknął się kwotą ponad 1,8 mln złotych brutto. Blisko 1 milion złotych z tej kwoty stanowiła pozyskana przez Miasto Dębica dotacja ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego. Wkład własny miasta wyniósł 525 tysięcy złotych.
W budynku Domu Sportu zostało wykonanych szereg prac wśród których do najważniejszych należy ocieplenie i wymiana dachu na budynku, zabezpieczenie ogniochronne konstrukcji dachu, remont kominów, ocieplenie ścian zewnętrznych budynku, wymiana okien , zamontowanie instalacji solarnej do podgrzewania ciepłej wody, wykonanie nowej instalacji elektrycznej, zamontowanie instalacji przeciwoblodzeniowej, wymiana instalacji centralnego ogrzewania i zamontowanie nowej instalacji odgromowej. Całość termomodernizacji kosztowała 1.843 tys. zł brutto. Ponad 974 tysiące złotych stanowiła pozyskana przez miasto Dębica dotacja ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego.
Pod koniec sierpnia ma rozpocząć się jeszcze nie ujęty w projekcie termomodernizacji remont pomieszczenia przy sali karate na II piętrze Domu Sportu. W ramach zaplanowanych prac zostaną tam zamontowane dwa natryski, dwie umywalki, toaleta oraz położone płytki na podłodze i na ścianach. Planowany termin zakończenia remontu to koniec września br.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.