Previous
Next
Previous
Next

Wypadek na ul. Mickiewicza. Nie żyje 15-latek.

PolicjaDo tragicznego wypadku doszło wczoraj na ulicy Mickiewicza. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący chodnikiem 15-latek zjechał nagle na ulicę, wprost pod osobowego volkswagena.
Wydarzenie miało miejsce wczoraj około godziny 17.00 w okolicach ronda na ulicy Mickiewicza. Młody chłopak jadący chodnikiem zdecydował się wjechać na ulicę. Trafił akurat pod jadącego nią osobowego volksawegana. Rowerzysta zderzył się z samochodem i odniósł poważne obrażenia ciała. Karetka odtransportowała chłopca do szpitala. Tam zmarł po kilku godzinach.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.