Previous
Next
Previous
Next

I Drużynowe Zawody Sołectw w pływaniu w stylu dowolnym

DSC04223W niedzielę, 14 września od godz. 16. 00 na Kompleksie Basenów „Nemo” w Pustkowie – Osiedlu odbyły się I Drużynowe Zawody Sołeckie w Pływaniu w stylu dowolnym organizowane przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica.
Każdą drużynę sołecką reprezentowało 3 przedstawicieli:
– przedstawiciel Ochotniczej Straży Pożarnej
– pracownik oświaty
– sołtys lub członek rady sołeckiej
Do udziału zgłosiło się 7 sołectw : Latoszyn, Kozłów, Paszczyna, Pustków-Osiedle, Podgrodzie, Brzeźnica Wola, Kędzierz.
Imprezę uroczyście otworzył Z-ca Dyrektora GOSiR Krzysztof Lipczyński oraz Przewodniczący Rady Gminy Dębica Piotr Żybura życząc wszystkim uczestnikom wspaniałych wyników.
Drużyny rywalizowały na dystansie 25m. stylem dowolnym.
Końcowa tabela wyników:
I miejsce – Pustków-Osiedle
II miejsce – Kozłów
III miejsce – Latoszyn
IV miejsce – Brzeźnica Wola
V miejsce – Podgrodzie
VI miejsce – Kędzierz
VII miejsce – Paszczyna
Uroczystej dekoracji zwycięzców medalami i pucharami dokonał Wójt Gminy Dębica
Stanisław Rokosz wraz z Z-cą Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji
Krzysztofem Lipczyńskim i Przewodniczącym Rady Gminy Dębica Piotrem Żyburą.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.