Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Koncert z okazji 40-lecia Państwowej Szkoły Muzycznej w Dębicy

kj26 września br. w Domu Kultury Firmy Oponiarskiej odbędzie się koncert towarzyszący obchodom roku jubileuszowego 40 – lecia Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Dębicy oraz 10 – lecia Stowarzyszenia Na Rzecz Wspierania Młodych Talentów w Dębicy. Impreza rozpocznie się o godz.18.00.
W koncercie wystąpią:
Trio instrumentalne
w składzie:
Jerzy Keller – fortepian
Diana Kozłowska – flet
Mariusz Stępień – klarnet
Ars Harmonica
w składzie:
Jakub Mietła – akordeon
Piotr Chołołowicz – akordeon
Łukasz Jaworski – akordeon
gościnnie wystąpi Dominik Mietła – trąbka
Prowadzenie koncertu Dorota Źrebiec

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.