Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Sprzęt komputerowy i fotograficzny dla dębickiej policji.

S015802210 września w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego miało miejsce przekazanie przez burmistrza Pawła Wolickiego komendantowi powiatowemu policji w Dębicy  Pawłowi Filipkowi sprzętu komputerowego i fotograficznego.
Od dzisiaj dębicka policja dysponuje dziesięcioma nowymi drukarkami, nowym laptopem oraz wysokiej klasy cyfrowym aparatem fotograficznym. Sprzęt ten został przekazany przez burmistrza Pawła Wolickiego na ręce komendanta KPP w Dębicy Pawła Filipka.
„Ten sprzęt bardzo nam się przyda w codziennej pracy, zwłaszcza, że przekazane przez władze miejskie drukarki są przystosowane do funkcjonowania w specjalnej sieci. Otrzymaliśmy od władz miejskich dokładnie taki sprzęt na jakim nam zależało i za to bardzo dziękujemy” – powiedział podczas przekazania sprzętu komendant Paweł Filipek.
„Od lat wspieramy na miarę naszych budżetowych możliwości naszą dębicką policję. Zazwyczaj było to wsparcie finansowe. W tym roku jest to zakup na potrzeby policji sprzętu. W najbliższym czasie policja otrzyma od nas również dwa specjalistyczne alkomaty” – mówi burmistrz Paweł Wolicki.
Tego rodzaju wsparcie na rzecz policji i współpraca z nią ze strony władz miejskich trwa od lat. „We wcześniejszych latach praktykowane było głównie przekazywanie konkretnych kwot pieniędzy jako wsparcia działalności policji. W tym roku, po raz pierwszy, w związku ze zmianami w przepisach prawnych nie przekazujemy pieniędzy, lecz w ramach wsparcia kupujemy dla dębickiej policji konkretny, wskazany przez nich sprzęt” – mówi Stanisław Malinowski, naczelnik Wydziału Administracji i Organizacji Personelu Urzędu Miejskiego w Dębicy.
W oficjalnym przekazaniu sprzętu obok komendanta KPP w Dębicy Pawła Filipka uczestniczyli oficer prasowy KPP w Dębicy sierż. sztab. Jacek Bator, naczelnik Wydziału Wspomagającego KPP w Dębicy asp.sztab. Zbigniew Ostafin oraz z ramienia Urzędu Miejskiego w Dębicy Stanisław Malinowski, naczelnik Wydziału Administracji i Organizacji Personelu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.