Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wypadek w Przeczycy

111111111111111Policjanci wyjaśniają okoliczności sobotniego wypadku w miejscowości Przeczyca. W wyniku zdarzenia dwóch audi do szpitala w Dębicy przewieziona została pasażerka jednego z pojazdów.
Do zdarzenia doszło w ubiegłą sobotę przed godz. 9 w Przeczycy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący audi a4 nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu audi a3. W wyniku czołowego zderzenia do szpitala w Dębicy przewieziono 43-letnią mieszkankę Dęborzyna, pasażerkę jednego z pojazdów. Kierowca audi a4, 24-letni mieszkaniec Zwiernika oraz kierowca audi a3, 23-letni mieszkaniec Dęborzyna, poddani zostali badaniu alkomatem. Urządzenie wykazało, że byli trzeźwi. Sprządzona przez policjantów pracujących na miejscu zdarzenia dokumentacja pozwoli na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku.
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzostku.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.