Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zapraszamy na wycieczkę Węgry – Słowacja, wyjazd z Dębicy!

budapesztEDU TOUR zaprasza:
WĘGRY – SŁOWACJA – kraje winnic i Dunaju
BUDAPESZT – EGER- SZENTENDRE – KOSZYCE
Termin: 17-19 października (piątek – niedziela)
Cena : 585 zł /osoba – przy 30 osobach płatnych
Zapisy do: 14 .10. 2014
rezerwacje/ warunki płatności: kontakt@edu-tour.pl
Zabierzemy Cię z: Lublina, Kraśnika, Rzeszowa, Dębicy i po dalszej trasie do granicy w Barwinku.
Inne miasta – do uzgodnienia 🙂
Ramowy program:
17.10. (piątek)
Wyjazd we wczesnych godzinach porannych w stronę Węgier. Przyjazd do Egeru. Zwiedzanie miasta, m.in. Bazyliki – drugiej co do wielkości na Węgrzech; Minaretu – najdalej wysuniętego na północ zabytku tureckiego, z możliwością wejścia na wieżę widokową, barokowego Kościoła Franciszkanów (minorytów) oraz obronnego Zamku (z zewnątrz). Czas wolny na kawę i pamiątki pośród urokliwych uliczek i kamieniczek Egeru.
Przejazd do Doliny Pięknej Pani, znanej z setek piwniczek winnych – degustacja wina, możliwość zakupu lokalnych wyrobów, w tym słynnej Byczej Krwi. Dalsza jazda w kierunku Budapesztu. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i wieczorny rejs po Dunaju. Przyjazd na nocleg do hotelu.
18.10. (sobota)
Śniadanie. Zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem: Plac Bohaterów, Wzgórze Zamkowe, gotycki Kościół Mikołaja, Wzgórze Gelerta z pomnikiem wolności i Cytadelą, Parlament, Bazylika Św. Stefana – najważniejsza świątynia dla Węgrów ze słynnymi relikwiami Króla Stefana. Czas wolny. Możliwość zrobienia zakupów w zabytkowej hali targowej. Obiadokolacja / lub węgierski wieczór w Czardzie z tańcami, degustacją i lokalnymi potrawami. Powrót do hotelu. Nocleg.
19.10. (niedziela)
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Szentendre – urokliwego miasteczka, niedaleko Budapesztu, położonego tuż nad Dunajem, przypominającego nasz Kazimierz. Zwiedzanie Rynku, Muzeum Marcepana i Muzeum Bożego Narodzenia. Czas wolny. Przejazd w stronę Słowacji. Zwiedzanie Koszyc – spacer deptakiem, o charakterystycznym wrzecionowatym kształcie, zwiedzanie m.in. gotyckiej Katedry Św. Elżbiety i eklektycznego budynku Teatru Państwowego. Wyjazd w stronę Polski.
Cena zawiera: przejazd autokarem, 2 noclegi w hotelu, wyżywienie – śniadania i obiadokolacje, opiekę pilota i przewodnika, ubezpieczenie NNW i KL, bilety wstępu do Muzeum Marcepana i Katedry św. Stefana.
Cena nie zawiera: degustacji wina w Egerze – 8 euro/osoba; rejsu statkiem po Dunaju – 10 euro/osoba; węgierskiego wieczoru w Czardzie – ok. 15-20 euro/osoba.
Partner: Motyl – S.A.
więcej szczegółów
https://www.facebook.com/events/551255445020179/?source=1

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.