Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Akcja „Znicz 2014”

111111111111111W piątek 31 października jak co roku rozpoczyna się akcja policyjna „Znicz 2014”. Policjanci czuwać będą nad bezpieczeństwem odwiedzających cmentarze, jak również płynnością ruchu drogowego w tych rejonach.
Od dnia poprzedzającego Wszystkich Świętych na terenie powiatu dębickiego oraz w mieście Dębica w rejonach cmentarzy obowiązywać będą ograniczenia w ruchu drogowym. W związku z tym informujemy o miejscach i sposobie poruszania się w danym rejonie powiatu.
Dębica ul.Cmentarna-Cmentarz Parafialny: wprowadzony będzie ruch jednokierunkowy od skrzyżowania z ul.Świetosława do skrzyżowania z ul.Karłowicza. Dopuszczone parkowanie skośne na jezdni po lewej stronie. W rejonie wejścia wyznaczone są miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych.
Dębica ul.Cmentarna skrzyżowanie z ulicą Karłowicza do skrzyżowania z ulicą Tuwima obowiązywać będzie ruch dwukierunkowy.
Dębica ul.Cmentarna-Cmentarz Komunalny: wprowadzony będzie ruch jednokierunkowy od skrzyżowania z ul.Tuwima do skrzyżowania z ul.Drogowców. Dopuszczone parkowanie skośne na jezdni po prawej stronie. Zakaz zatrzymywania po prawej stronie (z wyjątkiem wyznaczonych parkingów poza drogą). Parkingi posiadają wyznaczone miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych.
Dębica ul.Wielopolska-Cmentarz Komunalny: droga powiatowa nr P1296R, obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania po obu stronach ul.Wielopolskiej. Parking w bezpośrednim rejonie cmentarza z wyznaczonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych.
W rejonie wyżej wymienionych nekropoli funkcjonariusze kierować będą ruchem i wskazywać bezpieczne miejsca parkingowe. Prosimy o stosowanie się do poleceń policjantów, którzy na miejscu kierować będą ruchem! Apelujemy do wszystkich pieszych, aby zachowali szczególną ostrożność przy przechodzeniu przez jezdnię !

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.