Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ksiądz Mariusz Ogorzelec. Dla Gabrysi przebrał się za biedronkę!

K.s Mariusz Ogorzelec  dla chorej Gabrysi przebrał się za biedronkę.
K.s Mariusz Ogorzelec dla chorej Gabrysi przebrał się za biedronkę.
W czerwonej narzucie na ramionach ozdobionej czarnymi kropkami głosił wczoraj kazanie ks. Mariusz Ogorzelec. Mówił o chorej Gabrysi, która właśnie w czasie tej mszy świętej w Krakowie brała chemię. Dziewczynka choruje na raka.
Rok temu Gabrysia była w tym kościele i przyjmowała pierwsza komunię świętą – mówił ks. Mariusz. Dziś znów walczy z chorobą i potrzebuje naszej pomocy. Szukamy dla niej bliźniaka genetycznego, który będzie dla niej dawcą szpiku kostnego.
Ksiądz wystąpił w przebraniu biedronki i tak tłumaczył swoje przebranie.
Ja jestem biedronką i mam sześć kropek. Właśnie zachorowałem i potrzebuję innej biedronki aby przekazało mi trochę swojego szpiku kostnego – mówił ks. Mariusz. Szpik może oddać osoba dorosła a więc wasi rodzice, rodzeństwo, dziadkowie. Może wśród nich znajdzie się osoba, która będzie mogła uratować Gabrysię.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.