Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Prosimy o pomoc w znalezieniu domu Azie:)

azaUpłynęły już ponad 2 tygodnie, od kiedy Aza trafiła do azylu. Wierzyliśmy, że właściciel się znajdzie – suczka jest zadbana, ma nawet trochę kilogramów za dużo, na szyi w dniu znalezienia (Os. Łysogórska, Dębica) miała kolczatkę, to wskazywało, że z pewnością ma dom i tylko się zgubiła. Niestety nikt się po nią nie zgłosił. Aza to piękna, dorosła (5-6 l.) suka w typie owczarka niemieckiego długowłosego. Sunia jest spokojna i zrównoważona. Potrafi bardzo ładnie chodzić na smyczy. Neutralnie zachowuje się wobec innych psów. Lubi towarzystwo człowieka, ale nie jest nachalna.
Nie zostanie oddana na łańcuch, ani na stałe do kojca.
Czeka w dębickim przytulisku w bazie ZUM-u przy ul. Ratuszowej 12, tel. 14 681 64 86.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.