Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Widmo rozbiórki mostu się oddala. Część obiektu jest prywatną własnością

mostTakiego rozwoju wypadków nikt się nie spodziewał. Widmo rozbiórki mostu kolejowego oddala się. Okazuje się, że po dokładnych pomiarach część mostu jest prywatną własnością.
Chodzi dokładnie o część jednego z filarów na których spoczywa most. Jego fragment leży na prywatnej działce, co oznacza, że właściciel reszty mostu, czyli w dużym uproszczeniu mówiąc kolej, nie może go rozebrać bez zgody właściciela wspomnianej nieruchomości.
-To świetna wiadomość dla nas – mówi Marta Pyzińska, przewodnicząca Społecznego Komitetu Obrony Mostu. Widać Opatrzność czuwa nad tym mostem i widząc głupotę urzędników postanowiła zaingerować w rozwój wydarzeń. Nam pozostaje tylko Jej podziękować.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.